מכולות קירור

חברת MOVE-IT מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותי הובלה בקירור באמצעות מכולות קירור המיועדות להובלת מטענים וסחורות הדורשים טמפרטורה מבוקרת לאורך כל הדרך. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות מכולות קירור.

מכולות קירור – מה זה בכלל?

מכולות קירור הן מכולות בגדלים שונים המגיעות עם יחידת קירור מובנית. מכולות הקירור מופעלות במספר שיטות שונות הכוללות בין היתר:

  • מכולת קירור המקבלת את הספק הכוח החשמלי להפעלתה ממקור חשמל חיצוני
  • מכולת קירור המופעלת באמצעות גנרטור דיזל המותקן בתוך המכולה
  • מכולות קירור העושות שימוש בקירור קריוגני- מערכת קירור המיועדת לצרכי הובלה למרחקים קצרים. שיטה זו פועלת באמצעות קרח יבש או חנקן נוזלי המתפזרים באיטיות בחלל המכולה וכפועל יוצא מכך תכולת המכולה שומרת על טמפרטורה אחידה לאורך כל הדרך.
  • מכולות קירור עם גיבוי- מכולות בהן מורכבות שתי יחידות קירור כפולות, ובמידה ומתרחשת תקלה באחת ממערכות הקירור, מערכת הגיבוי נכנסת לפעולה.

הובלה של מכולת קירור ללא גנרטור

מכולות לכל צרכי ההובלה בקירור

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של מכולות קירור המיועדות לכלל צרכי ההובלה בקירור, לרבות, הובלת תוצרת חקלאית בקירור, הובלת מוצרי מזון בקירור, הובלת תרופות וכימיקלים בקירור ועוד. אנחנו בחברת MOVE-IT מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי הובלה בקירור המיושמים באמצעות מכולות קירור חדישות ומתקדמות.

מכולות הקירור של חברת MOVE-IT מאפשרת לכם ליישם את כל הליכי ההובלה בקירור הנדרשים לכם בכל רחבי הארץ.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

MOVE-IT עולם של פתרונות שינוע לפניך!

אנחנו בחברת MOVE-IT עוסקים בתחום ההובלות למעלה מ-50 שנה. הידע המקצועי אותו צברנו לאורך השנים, מבטיח לכל אחד ואחת מכם שירותי הובלה מתקדמים, יעילים, מהירים, אמינים ובטיחותיים כאחד! במסגרת שירותי ההובלה בקירור המוצעים לכם על ידי חברת MOVE-IT, תוכלו ליהנות משירותי הובלה המיושמים באמצעות מכולות קירור חדישות ומתקדמות. מכולות אלו נמצאות בפיקוח מתמיד של הצוות הטכני הפועל מטעם MOVE-IT, וכל זאת על מנת לאפשר למובילים המקצועיים שלנו ליהנות מדרך בטוחה וללא תקלות וללא שינויי טמפרטורה. אם גם אתם זקוקים לשירותי הובלה באמצעות מכולות קירור, זה הזמן להיחשף לכלל היתרונות המקצועיים של חברת MOVE-IT הן בתחום ההובלה והן בתחום השינוע!