צי הרכבים

צי רכבי החברה

הקריטריון המהותי להובלה מקצועית, איכותית ומובילה, הוא צי רכבי החברה. MOVE-IT אינה מתפשרת על איכות הרכבים ומחזיקה ברכבים חדישים ובעלי יכולת העמסה שונה, בהתאם לדרישותיכם והסחורה המועברת. לחברתנו צי רכבים ומשאיות בעלות מערכות חדישות ומתקדמות. Move-it מאפשרת למגוון לקוחותיה לשכור את השרות על בסיס יומי, שבועי, שעתי, או קבוע, בהתאם לצרכיכם ולדרישותיכם.

משאיות בעלות כושר העמסה של עד 15 טון

משאיות סגורות באמצעות וילונות. העמסת הסחורה מתבצעת לכל אורך המשאית באמצעות מלגזה.

משאיות בעלות כושר העמסה עד 16 משטחים ועד 7.5 טון

משאיות בעלות דופן הידראולית, המאפשרת העמסה ופריקת משטחים באמצעות עגלה ידנית.

משאיות בעלות כושר העמסה עד 18 טון

בעלות כושר העמסה עד 16 משטחים ועד 9 טון. משאיות פתוחות. העמסה אפשרית מכל כיוון ללא מגבלות של גובה ורוחב בהתאם לחוק

משאיות סמי טריילר

בעלות כושר העמסה עד 24 או 26 משטחים ועד 32 טון.

צרו קשר

MOVE-IT מעניקה לכם מקצועיות ואיכות בכל הובלה

כחלק בלתי נפרד ממקצועיות החברה, מבצע קצין הבטיחות בדיקות מקיפות על בסיס קבוע, בכדי לאשר את תקינות המשאיות ולהימנע מתקלות צפויות ובלתי צפויות כאחד. המשאיות באמצעותן מתבצעות ההובלות, מותאמות לסוג הסחורה המועברת, אופן העמסתה ואופן פריקתה ובהתאם לצרכי הלקוח. כל כלי הרכב בחברת MOVE-IT מבוטחים בהתאם לדרישת החוק ועוברים טיפולים תקופתיים על פי הספר.

הובלות חומרים מסוכנים

הובלות חומ"ס דורשות הערכות מיוחדת בהתאם לתקנים הקבועים בחוק ולדרישות הלקוח. חברתנו מחזיקה בצי משאיות המותאמות באופן מקסימאלי להובלות חומ"ס, בבטיחות ובאיכות חסרת פשרות. אם גם אתם זקוקים להובלת חומרים מסוכנים, הובלת סחורה מהנמלים ואל הנמלים, הובלה אל מתקנים ביטחוניים, או העברת תוצרת ללקוח, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. הקו המנחה אותנו בעבודתנו מעבר לאיכות ומקצועיות הם יחסי אנוש. כל אחד מלקוחות החברה זוכה לשירות אדיב ואמין לכל אורך הדרך.

חברת MOVE-IT מוכרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ועל ידי המשרד לאיכות הסביבה.