הובלת מכולות מנמל אשדוד – הדרך הנכונה

סחורות ומשלוחים רבים מגיעים לישראל דרך נמל אשדוד באמצעות מכולות. לאחר שהן מגיעות לארץ, יש צורך בהובלה מיוחדת כדי לשנע את הסחורה אל יעדה.
איך עושים זאת? למי זה מיועד? מה צריך לדעת? כל התשובות במאמר שלפניכם

יבוא וייצוא באמצעות נמל אשדוד

הובלת מכולות מנמל אשדוד מתבצעת באופן יום – יומי אל כל נקודה בארץ, מנמל אשדוד לכל נקודה בארץ. שינוע של מכולות מנמל אשדוד מתאים לכל אחד ולכל מטרה ומיועד למי שמחפש פתרון לצרכי הובלות מנמל אשדוד.
הובלת מכולות מנמל אשדוד יכולה להתבצע במגוון דרכים הן ע"י סמי טריילרים והן ע"י פול טריילרים. בשונה מהובלות של בתים פרטיים או משרדים קטנים, כאשר מובילים מכולה מדובר בשינוע הדורש ציוד ייעודי כמו גם עבודה קפדנית ומדויקת.

Move-it הובלות מאפשרת לכל אדם העוסק בתחום היבוא והיצוא באמצעות שינוע ימי אל נמל אשדוד, ליהנות משירותי הובלות מקצועיים, אמינים, נגישים ובטוחים. לשם כך נעשה שימוש באחת ממגוון פתרונות השינוע שעומדות לרשות חברת ההובלות.
אחרי שחיכיתם כל כך הרבה זמן בסבלנות עד שהמכולה שלכם הגיעה, אתם רוצים להיות בטוחים שתצליחו לשנע אותה ליעד שלה בשלום, לכן כדאי שתקפידו לבחור את חברת ההובלות המתאימה ביותר עבורכם ובהתאם לסוג המטען.

חשיבות בחירת חברת ההובלות

ייתכן והליך הובלת מכולה מנמל אשדוד נשמע כמו הליך מסובך, אבל כשאנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים עושים זאת, הכל מתבצע בקלות ובבטיחות מרבית. במקרים בהם לא ניתן לפרוק את תכולת המכולה בנמל אשדוד או בקרבתו, נדרשת הובלת מכולה מנמל אשדוד, את המכולה משנעים כמו שהיא באמצעות משאית מתאימה, ורק כאשר היא מגיעה ליעד שלה פורקים את תכולתה.

בשל העובדה שנמל אשדוד הוא נמל מרכזי בישראל וכמות הסחורות שמגיעות אליו באמצעות מכולות היא אדירה, הובלת מכולה מנמל אשדוד מתבצעת באופן שוטף, במשך שנים ארוכות, עם מקצועיות רבה. אנשים המתעסקים ביבוא דרך הים, יודעים כמה חשוב שהובלת המכולה תתבצע בצורה מהירה, יעילה, אמינה ובטוחה. כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, יש צורך בהתייחסות לאופי המטען הספציפי, למשקל שלו, לנפח שלו ואפילו אל הנקודה אליה הוא מיועד, אופן ההעמסה והפריקה שלו.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

תהליך שיחרור והובלת המכולה מהנמל

בשלב הראשון כאשר נפרקת המכולה מהאוניה הלקוח, באמצעות עמיל המכס, דואג להתרת מכס כאשר משלם את כל האגרות והמכסים למכס.
בשלב השני דואג עמיל המכס להתרת נמל כאשר משלם את כל האגרות לנמל.
בשלב שלישי דואג עמיל המכס לפקודת מסירה בכך שמשלם לסוכן האוניה עבור ההובלה.

לאחר מכן עמיל המכס מעביר לנמל את פרטי חברת ההובלה אשר תוביל את המכולה ללקוח.
חברת ההובלה מקבלת מסר ממוחשב (שידור) ובשלב זה ניתן להעמיס את המכולה בנמל לאחר הזנת פרטי נהג ופרטי משאית מורשים.במקרים בהם לא ניתן לפרוק את תכולת המכולה בנמל אשדוד או בקרבתו, נדרשת הובלת מכולה מנמל אשדוד

ישנם מקרים בהם המכולות מועברות מהנמל למסוף חיצוני בקרבת הנמל. במקרים אלו עמיל המכס מעביר את הגייטפס המקורי של המכולה לחברת ההובלה בעזרתו נהג חברת ההובלה מעמיס את המכולה במסוף. ברוב המקרים גם במסופים אלו מתקבלים מסרים ממוחשבים (שידורים).

פריקת המכולה באתר הלקוח תתבצע ברוב המקרים באמצעות מלגזה. במקרים בהם אין מלגזה או שהסחורה אינה על משטחים, נעזרים בשירותי סבלים אשר יפרקו את המכולה.

ישנם מקרים בהם הסחורה אינה על משטחים והלקוח מעדיף לקבל את הסחורה מסודרת על משטחים- במקרה זה יש לחברת ההובלה אפשרות לריקון המכולה, סידור הסחורה על משטחים והובלת הסחורה מהמכולה ישירות לאתר הלקוח מסודרת וממושטחת.

הובלת מכולות מאשדוד הפכה שירות נפוץ במיוחד ככל שהתעשייה העולמית הלכה והתרחבה. שווקים רבים נפתחו והיבוא הימי הפך להיות אחד מנתיבי ההכנסה הגדולים ביותר.
נמל אשדוד נחשב לנמל הגדול ביותר בישראל מבחינת היקפי אוניות המטען העוגנות בו לצרכי שינוע של מטענים ולכן הובלת מכולות מאשדוד נפוצה כל כך. לפני שאתם ניגשים להתחיל לתכנן הובלת מכולות מאשדוד שימו לב גם להיבט של ביטוח הסחורה.

חברת הובלות אמינה ומקצועית תאפשר לכם לבטח את הסחורה בהובלה בכדי שמזמין ההובלה לא ייפגע במקרה של נזק הסחורה בזמן שמירה מקסימלית על שלמות המטען מהווה חלק חשוב משינוע המכולה. כאמור, בשל העובדה שמדובר בהובלה מורכבת, יש צורך בתכנון קפדני ומקדים של כל תהליך ההובלה, מהשלב הראשון ועד שלב השינוע, ההובלה, האחסון והפריקה, כדי להבטיח שההובלה תתבצע בצורה הטובה, המהירה, היעילה, המקצועית והבטוחה שיותר.