קחו את זה בקלות: כל מה שצריך לדעת על הובלת ציוד כבד

שינוע של ציוד ומטענים כבדים נראה למי שלא מתעסק בתחום כמו כאב ראש אחד גדול, אבל אם עושים את זה בצורה חכמה ונכונה – הכל עובר בקלות.
אספנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על ציוד כבד.

הליך הובלת ציוד כבד

הינו הליך שלא ניתן להימנע ממנו כאשר מדובר על העתקת מפעלים ממקום אחד לאחר,בהקמת בניניים ואפילו בציוד גדול מאוד לצרכי תעשייה כמו פלטות ברזל ומקרים נוספים. לצורך ביצוע הובלת ציוד כבד חברת ההובלות צריכה ציוד וכלים אשר מתאימים לסוג המטען וגודלו.

כאשר בוחרים חברת הובלות, יש לשים לב שהציוד ראוי לשימוש ומתאים לאופי המטען ובעל רשיונות ואישורים רלוונטים, גם בעת הובלת פריטים גדולים וכבדים יש לשים לב לכל הפרטים הקטנים.

Move-it הובלות מחזיקה בידע, בניסיון, בכלים ובאמצעים על מנת להוביל מטענים כבדים בצורה הטובה, הבטוחה והיעילה ביותר, תוך שימוש בציוד חדיש ומתקדם ואנשי מקצוע בעלי הכשרה מקצועית ונסיון רב, תוך שמת דגש על בטיחות המטען, הנהג והסביבה.

הובלת מכונות עניין שבשגרה

הובלת מכונות נחשבת לקטגוריה בפני עצמה בכל הקשור לציוד ומטענים כבדים. הובלה מסוג זה, הינה הליך שמזוהה לרוב עם חברות תעשייתיות. בדומה להובלות בסגנון הזה, וגם הובלות כאלה הן משימה לא פשוטה.
בימים בהם הטכנולוגיה והמכונות נמצאים בכל מקום אבל הטכנולוגיה הביאה איתה גם חסרונות והמכונות הללו מורכבות מרכיבים שונים בעלי רגישות למגע, לתזוזות ולסביבה. בנוסף, מכונות רבות נאלצות לספק תפוקה גבוהה ולכן מגיעות למימדים עצומים.

כל אחת מהמכונות יכולה להגיע לגודל עצום ולמשקל גבוה במיוחד ולהוות אתגר אמיתי. לכן, הובלת מכונות דורשת לא רק כלים מתאימים וציוד מתקדם, אלא גם רמות מקצועיות ודיוק גבוהות במיוחד. כלי העבודה, המכשור ואמצעי ההובלה המתאימים חייבים להיות מגובים באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב.

כאשר אתם פונים לחברת הובלות זכרו שמקצועיות ומיומנות הם מה שיאפשר לכם להישאר רגועים ולדעת שההובלה תתבצע בצורה הטובה ביותר וללא כל נזק.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

מדוע חשוב להבין מהו מטען חורג

הובלת מטען חורג מתייחסת למטענים חורגים מבחינת משקל, גובה, גודל, צורה או תכולה. במקרה הזה, קיימים חוקים נוקשים מאוד לביצוע הובלות של מטענים כאלה ולכן, בנוסף לזהירות וציוד מיוחד נדרשים גם אנשי מקצוע עם ידע בתקנות ובחוקים.במקרים של הובלת ציוד כבד ומטען חורג, הפריקה וההעמסה מתבצעים בדרך כלל באמצעות מנופים. סוגי המנופים יקבעו בהתאם לסוג, משקל ונפח הציוד.
אחד הנושאים המרכזיים ביותר כאשר נדרשת הובלת מטען חורג הוא תכנון מקדים של הדרך. במילים פשוטות, כאשר רוצים להעביר מטען חורג בגין אחת הסיבות (משקל, גודל, גובה וכו'), יש צורך בתכנון מוקדם של הדרך אותה יצטרך המטען לעבור.

בשל העובדה שמדובר במטען חורג, צריך לדעת מראש איזו דרך תאפשר למטען לעבור ולהגיע אל היעד בצורה הטובה ביותר.
הובלת מטען חורג כמו הובלות בתחום המטענים הכבדים, דורשת דייקנות מירבית ומעל הכל – זהירות בלתי מתפשרת, אך כאן – מתווסף אלמנט נוסף שמתעסק בחוקים ובהיתרים הקיימים.
גם אם הציוד מתאים והדרך תוכננה היטב, חשוב להיעזר באיש מקצוע אשר מכיר היטב את החוקים וההיתרים הנדרשים.

במקרים של הובלת ציוד כבד ומטען חורג, הפריקה וההעמסה מתבצעים בדרך כלל באמצעות מנופים. סוגי המנופים יקבעו בהתאם לסוג, משקל ונפח הציוד.