הובלת מכולות כל מה שצריך לדעת

השימוש במכולה נועד כדי לאפשר העברת כמויות גדולות יותר של פריטים, ציוד או סחורה, בצורה מאסיבית יותר.
אך כדי ליהנות מהסחורה ולהביא אותה אל יעדה בשלום, יש צורך בשינוע מקצועי ויעיל של המכולה. איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר? התשובות במאמר שלפניכם

הובלת מכולות היא משימה מאתגרת

במקרים מסוימים יש צורך לא רק בשינוע של המכולה אל היעד, אלא גם באחסון שלה למשך זמן מסוים וכמובן – גם בפריקה של תכולת המכולה.כדי לעשות זאת בצורה הטובה והיעילה ביותר, ישנם כמו נושאים שחשוב לשים עליהם לדגש רגע לפני שמעמיסים ויוצאים לדרך.
הובלת מכולות היא קטגוריה בפני עצמה בתחום המטענים הכבדים והיא דורשת התנהלות מקצועית ומדויקת.

לא מספיק רק להבטיח שהמכולה תגיע אל יעדה במהירות האפשרית, צריך גם לקחת בחשבון את כל המרכיבים שיבטיחו שתכולת המכולה תגיע גם היא בשלמות מקסימלית.
הובלת מכולות דורשת חברת הובלות מקצועית אשר מורכבת מאנשי מקצועי בעלי ניסיון רב שיסייעו לאורך כל התהליך.

Move-it הובלות מאפשרת לכל אדם אשר מתעסק ביבוא דרך הים, ליהנות מהובלה מקצועית, אמינה ויעילה. באמצעות אנשי מקצוע מנוסים, ציוד מתקדם ותכנון מקצועי, המכולה תגיע אל יעדה בקלות.

לכולנו יצא לנסוע לאילת, לצפון או לכל מקום אחר בארץ ולראות משאיות אשר מספקות שירותי הובלות מכולות.
גם אם מהצד זה נראה כאילו מדובר בתהליך פשוט בו רק מעמיסים את המכולה על המשאית ויוצאים לדרך, לא כך הם הדברים באמת. כדי לבצע הובלות מכולות בצורה טובה, יש צורך קודם כל לתכנן את המסלול שהמכולה תעבור משלב ההעמסה בנמל ועד שלב הפריקה ביעד.

כל מכולה מלאה בסחורה או בציוד אחר ולכן יש צורך להתייחס לאופי תכולת המכולה כדי לדעת איך להתנהג עם ההעברה המכולה. כיום, חברות רבות מציעות שירותי הובלות מכולות ולכן המבחר הוא עצום. למרות זאת, כדאי שתקפידו לבדוק את הרישיונות, ההיתרים והניסיון שיש לחברה. ככל שאנשי המקצוע יהיו מנוסים ומקצועיים יותר, כך אתם תוכלו להיות רגועים יותר בקשר ציוד או לסחורה שלכם.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

שינוע מכולות מתבצע לרוב באמצעות משאיות סמי טריילר, המותאמות למכולה לפי גודלה ומשקלה

ככל שהמכולה גדולה וכבדה יותר – כך יש צורך במשאית בעלת כושר העמסה גדול. שינוע מכולות מתבצע באופן שוטף מנמל חיפה ומנמל אשדוד אל כל נקודה בארץ. לרוב, המכולות מגיעות על גבי אוניות אשר פורקות אותן בנמל אשדוד או בנמל חיפה כדי להתחיל בתהליך השינוע.טריילר עם מכולה ביציאה מנמל חיפה ובדרכו ללקוח

לאחר שהמנופים בנמל פרקו את המכולה אל הרציף והמכולה הועברה לאתר אחסנה זמני, הלקוח מעביר לחברת ההובלות אותה בחר את אישור הגייטפס שקיבל מעמיל המכס, חברת ההובלות שולחת משאית מתאימה לשינוע מכולות אל אתר האחסנה של הנמל, באתר האחסנה מעמיסים את המכולה ויוצאת לדרך.

בשל העובדה שמדובר במשקל כבד במיוחד ולעיתים גם ארוך במיוחד כאשר מדובר על מכולות 40 רגל, לפני שהמשאית יוצאת לדרך, מתכננים לפרטי פרטים את המסלול אותו היא תעבור כדי להימנע מכמה שפחות תקלות בדרך ולאפשר למשאית לנסוע במסלול הנכון ביותר עבור סוג המכולה ותכולתה.

מלבד זאת, ההיבט החשוב ביותר בשינוע של מכולות הוא שמירה מקסימלית על שלמות המטען אשר נמצא בה. לחברת ההובלה ביטוח סחורה בהעברה בכדי למזער כל נזק אפשרי.
לאחר הגעת המכולה אל היעד , על הלקוח לפרוק את תכולתה ע"י שימוש במלגזה או באמצעות סבלים, ולאחר מכן יש להחזיר את המכולה חזרה אל הנמל.

ישנם מקרים בהם הסחורה במכולה מוגדרת כחומר מסוכן. במקרה זה יש צורך לוודא כי לחברת ההובלה "היתר רעלים" להובלת חומרים מסוכנים וכמוכן, למשאיות ולנהגים רישיון להובלת חומרים מסוכנים.