יבוא

הליך היבוא הינו הליך מורכב ומתמשך, לאחר הגעת הסחורות לנמלי הים והתעופה, מתחיל תהליך שינוע הסחורות והמטענים ע"י חברת ההובלות

העולם הגלובאלי בו אנו מתנהלים, מעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של אפשרויות יבוא. מראשית שנות ה-90 של המאה החולפת, ממשלת ישראל פועלת רבות על מנת להקל על תהליך היבוא, וכל זאת במסגרת התווית מדיניות יבוא התואמת את מחויבות הממשלה להסכמי ארגון הסחר העולמי.

פתרונות שינוע לצרכי יבוא

הליך היבוא הינו הליך מורכב ומתמשך הכולל גם התקשרויות מעבר לים לצרכי יבוא, גם יישום הליכי בירוקרטיה בכל הנוגע לפעולות יבוא, וגם מציאת פתרונות שינוע מנמלי הים והתעופה עם הגעת סחורות היבוא ארצה. מרבית תוצרת היבוא מגיעה לישראל באמצעות סחר ימי, כלומר, באמצעות שלושת נמלי הים העיקריים הפועלים בישראל: נמל חיפה, נמל אשדוד ונמל אילת.

אנחנו בחברת MOVE-IT מתמחים במגוון נרחב של פתרונות שינוע והובלה, לרבות, הובלת סחורות יבוא מנמלי הים השונים לנקודות שונות בכל רחבי המדינה. כחלק אינטגראלי משינוע סחורות יבוא, אנחנו בחברת MOVE-IT מעמידים לרשותכם את שירותי ההובלה הבאים:

שינוע מכולות- אנחנו בחברת MOVE-IT מתמחים בהליכי שינוע מכולות במסגרת הובלת מכולות בכל הגדלים, לרבות, מכולת 20" ו-40", מכולת OP ומכולות Flat.
הובלות מכולות יבוא מנמלי הים והתעופה- אנחנו בחברת MOVE- IT, פועלים בשיתוף פעולה מלא עם נמלי הים ושדות התעופה, וכל זאת במסגרת שינוע מכולות המיועדות לצרכי יצוא, או לחילופין, שינוע מכולות מנמלי הארץ לכל נקודת אחרת במסגרת שינוע יבוא.
הובלות יבוא של חומרים מסוכנים- הידע המקצועי שלנו בכל תחומי התובלה השונים, מאפשר לנו להעמיד לרשותכם גם שירותי הובלה של חומרים מסוכנים וגם שירותי ייעוץ והכוונה בכל הקשור להובלת חומרים מסוכנים.
כל אחד משירותי ההובלות של חברת MOVE-IT לצרכי שינוע סחורות יבוא, מיושם רק לאחר העמדת תכנית פרטנית אשר נועדה להתאים בין סוגי המובילים לבין אופי הסחורות הממתינות לכם בנמלי התעופה או הים. תכנית זו כוללת גם את בחירת מסלולי הנסיעה מהנמלים השונים אל נקודות היעד השונות ברחבי הארץ, ומעל הכול, תכנית מפורטת בנוגע ליישום הליכי בטיחות בכל הקשור לשינוע מטענים ומכולות בכבישי ארצנו.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303