הפצה

כאשר עוסקים בהפצה תהליך ההובלה ושינוע המוצרים הינו בלתי נפרד מתהליך זה

שירותי הפצה הינם שירותים חיוניים עבור כל עסק העוסק בתחום הייצור, הייצוא, הייבוא או השיווק, וברוב המקרים, שירותי ההפצה מהווים חלק בלתי נפרד מאופן תפעולו הלוגיסטי של בית העסק, כאשר מרכיב ההפצה עצמו מהווה את אחד מעמודי התווך של קיום בית העסק.

שירותי הפצה למי הם מיועדים?

שירותי הפצה מיועדים לכל בית עסק העוסק בייצור, ייבוא, ייצוא או שיווק מקומי של פריטי סחורה שונים ומגוונים. שרשרת ההפצה עצמה מרכזת בתוכה מגוון נרחב של שירותי הפצה מקומיים או בינלאומיים, כאשר הליכי ההפצה נקבעים בין היתר על פי סוג הסחורות או המטענים אותם יש להפיץ, נקודות ההפצה הנדרשות, אופי ההפצה ופיזור הסחורות ועוד.

מי הן החברות העוסקות במתן שירותי ההפצה?

רשימת החברות העוסקות במתן שירותי הפצה כוללת בין היתר את החברות הבאות: חברות שילוח מקומיות או בינלאומיות, חברות הובלה ושינוע, חברות הפצה ושילוחיות, חברות דיוור וכדומה. בחירת אופי החברה מתבצעת בין היתר על פי אופי הסחורה הנדרשת לצרכי הפצה ועל פי אופי ההפצה.

אופי ההפצה הינו מונח המתייחס בין היתר לפעילויות ההפצה הבאות:

הפצת סחורות באמצעות משטחים- הפצה זו נועדה לצרכי הובלת משטחים מנקודת איסוף מרכזית למספר נקודות פיזור והפצה.
הפצת סחורות מיובאות – שירותי הפצה אלו מיועדים לצרכי העברת סחורות הממתינות בנמלי הים או התעופה בארץ אל נקודת אחסון מרכזית בארץ. בנקודת האחסון הסחורה נפרקת ומשם ממשיכה את דרכה להליכי הפצה נוספים.
הפצה נקודתית – שירותי הפצה המיועדים ברוב המקרים לסחורות קטנות. שירות זה הינו שירות הפצה ממוקד המאפשר הגעת הסחורה באמצעות דואר ישראל, דואר שליחים או הפצה ידנית המתבצעת על ידי חברת הפצות.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

שירותי הובלה כחלק מהליך ההפצה

חברת MOVE-IT, העוסקת במתן פתרונות שינוע והובלה, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות הפצה בכל הקשור לשינוע והובלת סחורות ומטענים כחלק בלתי נפרד משרשרת ההפצה הנדרשת לכם. הניסיון המקצועי של החברה ובעליה, מאפשר גם לכם ליהנות מפתרונות הפצה מגוונים ורב תכליתיים, וכל זאת במסגרת הובלת מטענים ומכולות לכל חלקי הארץ.