היתר רעלים

היתר רעלים מונפק לחברות הובלה על ידי המשרד לאיכות הסביבה, ההיתר רעלים מונפק אחת לשנה, לשנתיים או לשלוש, בהתאם לסוג החומרים המסוכנים ובהתאם לאופי הפעילות בהם.

כחברה מובילה בתחום ההובלות, וכחברה המפעילה שירותי הובלת חומרים מסוכנים, אנחנו בחברת MOVE-IT מחזיקים על פי חוק אישור היתר רעלים המוענק על ידי המשרד להגנת הסביבה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות היתר רעלים ומידע מקצועי אודות שירותי הובלת חומרים מסוכנים המיושם על ידינו.

היתר רעלים – מה זה בכלל?

היתר רעלים הינו אישור המונפק לכל החברות והעסקים העוסקים בחומרים מסוכנים, לרבות, חברות הובלה המתמחות בהובלת חומרים מסוכנים. אישור היתר רעלים מונפק על ידי המשרד לאיכות הסביבה, וזאת על פי הגדרת החוק לחומרים מסוכנים משנת 1993.

במסגרת היתר רעלים מפורטים פרטיו של האדם, הגוף או החברה הרשאית לסחור ולעסוק בחומרים מסוכנים, לרבות, הובלת חומרים מסוכנים. כמו כן, מופיעים במסגרת ההיתר כל התנאים הכלליים והתנאים הפרטניים אשר הוענקו לבעל ההיתר. היתר רעלים מונפק אחת לשנה, לשנתיים או לשלוש, וזאת בהתאם לסוג החומרים המסוכנים ובהתאם לאופי הפעילות בהם.

על פי חוק, כל חברת הובלות העוסקת בהובלת חומרים מסוכנים מחויבת להחזיק ברשותה אישור היתר רעלים מטעם המשרד לאיכות הסביבה, ומתוקף החוק היא מחויבת לעמוד בכל דרישות הסף הבאות: אמצעי אחסון נאותים של החומרים המסוכנים בהתאם לרמת הסיכון, הצבת שלטי תאורה מאירים על גבי משאיות התובלה בנוגע לאופי פעילות כלי הרכב, זיווד כלי התחבורה בציוד בטיחות הכולל בין היתר: מטפי כיבוי אש, ציוד מגן אישי לנהג הרכב, ציוד עזרה ראשונה ועוד.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

 

MOVE-IT מתמחים בהובלת חומרים מסוכנים!

חברת MOVE-IT הפועלת בתחום ההובלות זה למעלה מ-50 שנה, מתמחה בשינוע והובלת חומרים מסוכנים, לרבות, גז מתקלח, גז רעיל, גז שאינו מתלקח ואינו רעיל, חומר מתלקח (נוזלי\מוצק), חומר מתחמצן ועוד. כחברה בעלת אישור היתר רעלים, חברת MOVE-IT עומדת בכל הדרישות והתקנים המחמירים ביותר של המשרד לאיכות הסביבה ומשרד התחבורה בכל הנוגע להובלת חומרים מסוכנים, לרבות, בדיקת כלל רכבי התובלה של החברה במעבדות מוסמכות של מכון התקנים.

אם גם אתם זקוקים לשירותי הובלת חומרים מסוכנים, זה הזמן להכיר את השירותים המקצועיים של חברת MOVE-IT המוצעים לכם בתחום זה!