הובלת מכולה

ישנם מספר סוגי מכולות, הובלת מכולה מתבצעת ע"י משאיות שונות בהתאם לסוג המכולה

אנחנו בחברת MOVE-IT, מתמחים בכל שירותי ההובלה היבשתיים, לרבות, הובלת מכולה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות שירותי הובלת מכולות והפרמטרים המקצועיים הנלווים לסוג הובלות זה.

הובלת מכולה לכל חלקי הארץ

 

כמו כל פעולת שינוע אחרת המתבצעת על ידי חברת MOVE –IT, גם הליך שינוע מכולות מתבצע על פי מספר פרמטרים מקצועיים הכוללים בין היתר: התאמת סוג המוביל בהתאם לסוג המכולה ותכולתה, התאמת מסלול הנסיעה מנקודת העמסת המכולה אל נקודת פריקתה, התאמת אופן הובלת מכולה בהתאם לתקנות חוק התעבורה ה-תשכ"א 1961, ומעל הכול, התאמת שירותי ההובלה לדרישות הלקוח או מזמין השירות.

על מנת לספק לכם את שירותי הובלת מכולה על הצד המקצועי והבטוח ביותר, אנחנו בחברת M0VE-IT, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהיצע נרחב של שירותים נלווים להליך ההובלה היבשתי. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי העמסת מכולות באמצעות מנוף, שירותי פריקת המכולות בנקודת היעד הנדרשת ושירותי ביטוח סחורות במהלך ההובלה על פי שווי הסחורה ודרישות הלקוח. שירותי הובלת מכולה המיושמים על ידי חברת MOVE-IT, מיועדים לכל סוגי המכולות והסחורות, והן מתבצעים באופן תדיר וקבוע לכל אורכה ורוחבה של המדינה.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

 

שירות מקצועי לאורך כל הדרךמכולה ע"ג מוביל, לפני פריקת הסחורה במחסן הלקוח

הובלת מכולה באמצעות חברת ההובלות MOVE-IT, הפועלת בענף ההובלות זה למעלה מ-50 שנה, הינו שירות המתאפיין במתן יחס אישי ללקוח ובמתן שירות מקצועי לאורך כל הדרך, החל משלבי קבלת העבודה ותכנון אופרטיבי בכל הנוגע לאופן ההובלה ועד להגעת המכולה אל יעדה על הצד הבטוח, היעיל והמהיר ביותר.

משאיות החברה המשמשים לצרכי הובלת מכולה מצוידים במכשירי מירס ניידים, המאפשרים לנו לשמור על קשר רציף וישיר עם המוביל, וכפועל יוצא מכך, מאפשרים לנו להתמודד על כל בעיה או תקלה העלולה להתרחש במהלך ההובלה, וכל זאת בזמן אמת.

למי מיועד השירות?

שירותי הובלת מכולה מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לשנע מכולות בגדלים שונים משטח נמלי הים ונמלי התעופה לכל נקודה בארץ. כמו כן, השירות המקצועי שלנו מתבצע לצרכי הובלת מכולה ממפעלי הייצור או ממחסן החברה לעבר נמלי הים או התעופה. במידה וגם אתם זקוקים לשירותי הובלת מכולה, זה הזמן להכיר מקרוב את מסלול ההובלות הכי מקצועי בארץ, המסלול של חברת MOVE-IT.