הובלת מטען

חברת MOVE-IT בעלת 60 שנות נסיון מקצועי של פעילות בתחום הובלת מטען לסוגיו השונים.

זקוקים לשירותי הובלות המטען לכל נקודה בארץ? אנחנו כאן לרשותכם בכל דרך. אנחנו בחברת MOVE-IT מתמחים בכל פתרונות השינוע במסגרת הובלה יבשתית, לרבות, הובלת מטען מכל סוג ובכל גודל. פתרונות השינוע שלנו בתחום הובלות המטען, מאפשרות גם לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות מקצועיים ופונקציונאליים כאחד, דבר ההופך את מלאכת השינוע לבטוחה יותר, יעילה יותר ונוחה הרבה יותר.

הובלת מטען מכל סוג ולכל מטרה!

שירותי ההובלה שלנו מיועדים לכל סוגי המטענים ולכל צרכי ההובלה האפשריים, ובין יתר לקוחותינו תמצאו: מפעלי ייצור ותעשייה המעוניינים להוביל ציוד כבד לצרכי הפצה מקומית, או לחילופין, לצרכי שינוע בינלאומיים באמצעות נמלי הים או התעופה, חברות מסחריות המעוניינות לשנע את סחורות מיובאות מחו"ל באמצעות הובלת מטען, גופים ציבוריים, ממשלתיים או ביטחוניים המעוניינים לשנע ציוד כבד ברחבי הארץ, חברות בנייה הנעזרות בנו לצרכי שינוע והובלה של מבנים ניידים, או לחילופין, לבצע שינוע מטען של חומרי וציוד בנייה, מפעלים אשר נדרשים להובלת חומרים מסוכנים, חברות המעוניינות לבצע פעולות שינוע בטרם פעולות יבוא או יצוא, ועוד מגוון נרחב של חברות, עסקים ויזמים פרטיים הנזקקים לשירותי הובלת מטען לכל מטרה אחרת.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

 

העמסה, פריקה ושירותי דרך!

סמיטריילר עם נגרר פלטה ועליו מטען קורות ברזל

שירות הובלות המטען באמצעות חברת MOVE-IT, מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי העמסת מטענים בנקודת האיסוף ושירותי פריקת מטענים בנקודת היעד. שירותי ההעמסה והפריקה מתבצעים על ידי צוותים מיומנים המודעים למכלול הסיכונים הכרוכים בהובלת מטענים. בנוסף, עומדים לרשותכם צוות נהגים מיומן, מקצועי ומנוסה, המכיר היטב את כוחות ההשפעה של המטען על כלי הרכב ויציבותו.

כמו בכל שירות הובלה אחר המוענק על ידינו, גם הליך הובלת מטען מיושם לאחר תכנון קפדני ומדויק של התאמת כלי הרכב לאופי המטען ומשקלו, התאמת מסלול הנסיעה בהתאם ליעדי ההעמסה והפריקה, התאמת השירות לצרכי הלקוח, התאמת ביטוח המטען בהתאם לשווי ערכו ועוד. בנוסף, אנחנו בחברת MOVE-IT מפעילים שירות דרך מקצועי המאפשר לנו לעמוד בקשר עם צוותי ההובלה לאורך כל הדרך!