הובלה בקירור

חברות מזון וקייטרינג, חברות תרופות, יצואני פרחים, יצואני תוצרת חקלאית וחברות לוגיסטיקה, הן רק חלק מרשימת החברות העושות שימוש בשירותי הובלה בקירור. שירות זה מיועד לצרכי הובלה בקירור מנקודה אחת לשנייה, והוא מיושם באמצעות משאיות קירור המותאמות לצרכי הטמפרטורה הנדרשת בהתאם לאופי הסחורה המובלת.

הובלה בקירור – דגשים מקצועיים

שירותי הובלה בקירור חייבים להיות מיושמים על ידי חברת שינוע והובלות המעמידה לרשותכם את היצע משאיות הקירור ומכולות הקירור המותאמות לאופי הסחורה אותה תרצו להוביל. שירות זה חייב להתבצע בעזרת משאיות קירור ומכולות קירור בעלות מחשב רשם טמפרטורה העוקב אחד טמפרטורות הקירור לאורך כל הדרך. חברות הובלה העוסקות במתן שירותי הובלה בקירור חייבות להיות בעלות רישיון עסק, רישיון להובלה בקירור מטעם משרד הבריאות, רישיון להובלת מזון ורישיון מוביל מטעם משרד התחבורה.

בין יתר השירותים המוצעים לכם במסגרת הובלה בקירור תמצאו:
• שירותי הובלה בקירור לצרכי יבוא\יצוא

• שירותי הובלת תרופות וכימיקלים המחויבים להיות משונעים בטמפרטורה מסוימת.

• שירותי הובלת מוצרי מזון

• שירותי הפצת מוצרי חקלאות לרשתות שיווק ומזון

• שירותי הפעלת קווי חלוקה למוצרי מזון

ועוד.

צרו קשר

מעוניינים בהובלת מכולות, שינוע חומרים מסוכנים, צריכים הובלת מטענים וסחורות מנמלי ים לכל חלקי הארץ

התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף עבור צרכי ההובלה והשינוע שלכם
שיחת חינם 1800-20-10-04
טלפון 074-701-10-80, טלפון נייד 052-524-1303

 

MOVE-IT מובילים אתכם בכל טמפרטורה!

חברת MOVE-IT הפועלת בתחום ההובלות זה למעלה מ-50 שנה, מעמידה לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של שירותי שינוע ותובלה, לרבות, הובלה בקירור. לרשותנו, היצע נרחב של משאיות חדישות המיועדות לצרכי הובלה בקירור.

כמו בכל שירות אחר שלנו, גם במסגרת מתן שירותי הובלה בקירור, אתם נהנים מכל היתרונות המקצועיים המאפיינים את חברתנו מזה כ-50 שנה. בין יתר היתרונות הפונקציונאליים שלנו תמצאו: ניסיון וידע רב תחומי בענף ההובלות, מגוון נרחב של שירותי הובלה, לרבות, הובלה בקירור, הקפדה יתרה על תקנות חוקי התעבורה, רישיון משרד הבריאות לצרכי הובלת מזון ותוצרת חקלאית בקירור, עמידה בתקנים המחמירים ביותר של חברת IQC-מכון לבקרה ואיכות, רישיון מוביל מטעם משרד התחבורה, צי נרחב של משאיות המותאמות לסוגי הובלה שונים ולצרכי הובלה בקירור, צוות נהגים מיומן, מנוסה ובטיחותי, ציוד בטיחות מקיף בכל אחת ממשאיות החברה, עמידה קפדנית בלוחות זמנים, ומעל הכול, מתן שירות אישי ויחס אישי לכל לקוח ולקוח.